×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

جلسه های سال 1397


> 21 اسفندماه 1397 - سیصد و چهارمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح دکتر حمیدرضا خیاط کاشانی (متخصص جراحی اعصاب)، با عنوان «ایجاد یک سامانه ی رجیستری الکترونیک جهت آسان سازی پژوهش درآسیب مغزی ناشی از ضربه: یک مطالعه ی آینده نگر و بلند مدت مشاهده ای» با حضور مجری طرح و آقای دکتر شریف الحسینی بررسی شده و مشروط به ارائه یک مقاله (حداقل Scopus ) مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر بهنام صفرپور (متخصص نورولوژی مرکز)، با عنوان «بررسی فراوانی انواع اختلالات خواب در بیماران مبتلا به صرع مراجعه کننده به بیمارستان امام حسین(ع)در سال1398» با حضور مجری طرح بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر شاهین صالحی (متخصص طب ورزشی مرکز)، با عنوان « بررسی اثر کاپینگ در کنترل درد و قدرت دست بیماران سندرم تونل کارپ» با حضور مجری طرح بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

⇐ مهمانان:  دکتر شریف الحسینی، دکتر مژگان هاشمیه، دکتر فرزاد عموزاده، دکتر کریم زاده


> 14 اسفندماه 1397 - سیصد و سومین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی خانم دکتر زهرا ابراهیم آبادی دکتری تخصصی فیزیوتراپی، با عنوان « بررسی روایی قلم هوشمند اینفرارد در تشخیص ناهنجاری های ستون فقرات» با حضور مجری طرح بررسی شده و مشروط به ارائه یک مقاله (حداقل Scopus ) مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر مصطفی علوی مقدم (دانشیار طب اورژانس)، با عنوان «بررسی فراوانی تداخلات دارویی در بیماران بستری در بخش اورژانس یک بیمارستان دانشگاهی» با حضور مجری طرح بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

   

⇐ مهمانان: دکتر شاهین صالحی، دکتر معصومه بیات


> 7 اسفندماه 1397 - سیصد و دومین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر علی یعقوبی، متخصص رادیوتراپی با عنوان «بررسی پیامد های درمانی روش شیمی درمانی القایی و سپس کمورادیوتراپی نئوادجوانت و جراحی, در سرطان رکتوم موضعی پیشرفته» با حضور مجری طرح و دستیار ایشان خانم دکتر بهزادی بررسی شده و مشروط به ارائه یک مقاله (حداقل Scopus ) مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی خانم برخورداری، پرستار بخش داخلی با عنوان «تعیین شیوع مقطعی (PP) زخم بستر ، شاخص های بالینی این بیماران و پیگیری آنها در مدت بستری در بیمارستان امام حسین (تهران) در اسفند ماه 1397» با حضور مجری طرح و خانم برخورداری همکار ایشان بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر محمدمهدی امیدیان، متخصص ارتوپدی مرکز، با عنوان « بررسی تاثیر داروی تریپاراتاید بر ترمیم شکستگی اینترتروکانتریک در بیماران مراجعه‌کننده به بیمارستان امام حسین در سال 98-97» با حضور مجری طرح بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

 

⇐ مهمانان:  دکتر شقایق کامیان، دکتر مژگان هاشمیه، دکتر النا لک، دکتر محمود نبوی، دکترفرزاد عموزاده، آقای مهرداد خیری، خانم طیبه ملاطایفه


> 30 بهمن ماه 1397 - سیصد و یکمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی خانم دکتر سارا سالاریان، فلوشیپ ICU، با عنوان «تعیین ارتباط سطح سرمی منیزیم خون با پیامدهای بالینی در بیماران بستری در ICU» با حضور مجری طرح بررسی شده و مشروط به رفع نواقص ذیل و نیز ارائه یک مقاله (حداقل Scopus ) مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر مرتضی طباطبائی فر، متخصص رادیوتراپی، با عنوان «بررسی تاثیر تزریق اینترادرمال سم بوتولینیوم نوع A در نوروپاتی محیطی ناشی از شیمی درمانی» با حضور مجری طرح و دستیار ایشان خانم دکتر توتونچی بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

 

⇐ مهمانان: دکتر لرنژاد، دکتر شقایق کامیان، دکتر انبیائی، دکتر عبدالعلی ابراهیمی، دکتر پوژیا شجاعی


> 16 بهمن ماه 1397 - سیصدمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی خانم راحله زندی، مسئول آموزش و ارتقاء سلامت بیماران، با عنوان« تاثیر استفاده از پلت فرم بر اثربخشی آموزش پرستاران به بیماران بستری در بیمارستان امام حسین(ع)- تهران در سال 1398» با حضور مجریان طرح بررسی شده و با پیشنهادات زیر و مشروط به ارائه یک مقاله (حداقل Scopus ) مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر مصطفی علوی مقدم، دانشیار طب اورژانس مرکز، با عنوان « ایجاد سامانه رجیستری الکترونیک برای بیماران تروما در بیمارستان های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی» با حضور مجری طرح بررسی شده و مشروط به ارائه یک مقاله (حداقل Scopus) تصویب گردید.

 

⇐ مهمانان: دکتر مژگان هاشمیه، دکتر شقایق کامیان، دکتر حمیدرضا خیاط کاشانی، دکتر بهزاد نعمتی هنر، آقای مهندس نورایی


> 25 دی ماه 1397 - دویست و نود و نهمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر حمیدرضا خیاط کاشانی، متخصص جراحی اعصاب، با عنوان «ارتباط نسبت نوتروفیل به لنفوسیت, تعداد نوتروفیل با بقا و گرید تومور بیماران مبتلا به گلیوبلاستوم» با حضور مجری و همکار طرح بررسی شده و با الزام به ارائه یک مقاله (که حداقل در یکی از پایگاه های اطلاعاتی تیپ یک نمایه شده باشد) مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی خانم مریم برخورداری، پرستار بخش داخلی، با عنوان « بررسی علل زمینه ای ایجاد زخم بستر در بیماران مراجعه کننده به بخش داخلی بیمارستان امام حسین ( تهران ) در شش ماهه دوم سال 1397» با حضور مجری بررسی شد و مقرر گردید که در جلسه دیگری مجددا مطرح و بررسی شود.

⇐ مهمانان:  دکتر سیمیندخت شعاعی، دکتر سیدامیر شیخ الاسلام، دکتر عبدالعلی ابراهیمی، خانم طیبه ملاطایفه


> 11 دی ماه 1397 - دویست و نود و هشتمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی خانم دکتر ملیحه عرب، فلوشیپ انکولوژی زنان، با عنوان «بررسی عوارض و مشکلات طولانی مدت جسمی و روانی و عملکرد جنسی مبتلایان به کنسرهای ژنیکولوژی درمان شده طی سال های 99- 98 در بیمارستان امام حسین (ع)» بررسی شده و مشروط به ارائه یک مقاله (حداقل Scopus) مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر فرزاد عموزاده متخصص ارتوپدی مرکز، با عنوان «مقایسه دو روش پیگیری رو در رو و پیگیری از طریق شبکه های مجازی در نتایج بیماران شکستگی تروماتیک تیبیای درمان شده با Intramedullary nail» با حضور مجری طرح و دستیاران ایشان آقای دکتر پنجه شاهی و دکتر علاءالدینی بررسی شد و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

⇐ مهمانان: دکتر شقایق کامیان، دکتر مهرداد قاسمیان، دکتر عبدالرضا جوادی


> 27 آذر ماه 1397 - دویست و نود و هفتمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • گزارش نهایی حاصل از طرح تحقیقاتی آقای دکتر مصطفی علوی مقدم، با عنوان «بررسی الگوی مقاومت آنتی بیوتیکی بر اساس شباهت ژنتیکی در سویه های اسینیتوباکتر بومانی در نمونه های جدا شده از بیماران بستری و محیط بیمارستانی» بررسی شده و با پیشنهاداتی مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر احمد رضازاده مافی، متخصص رادیوتراپی مرکز، با عنوان «بررسی شاخصه های دموگرافیک، پاتولوژیک و بالینی میزای بقای عاری از عود و بقای کلی بیماران مبتلا به تومورهای مغزی درمان شده در بخش رادیوتراپی انکولوژی بیمارستان امام حسین (ع) از سال 1387 لغایت 1395» با حضور مجری طرح بررسی شد و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

   

⇐ مهمانان:  دکتر مهرداد قاسمیان، دکتر عبدالرضا جوادی


> 13 آذر ماه 1397 - دویست و نود و ششمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر مجید مختاری، فوق تخصص ریه و فلوشیپ ICU، با عنوان «بررسی پیامدهای بالینی بیماران بستری در بخش EDICU (بخش مراقبت های ویژه مستقر در اورژانس) : یک مطالعه گذشته نگر» بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر علی اکبر مهدوی اناری، متخصص رادیولوژی مرکز با عنوان تعیین اثر بخشی درمان با بالون آنژیوپلاستی عروق اندام تحتانی در بهبود علایم بیماران دچار نارسایی مزمن شریانی و زخم پای دیابتی و شاخصهای خونرسانی شریان در سونوگرافی کالر داپلر در بیماران  مراجعه کننده به بیمارستان امام حسین(ع)» با حضور مجری طرح بررسی شد و با ا رائه پیشنهاداتی مقرر گردید که پس از رفع ایرادات متدولوژی، در جلسه پژوهشی دیگری مجددا ارائه شود.

   

⇐ مهمانان: دکتر آرش محمدی توفیق، دکتر علیرضا عبادی، دکتر سیدبوژیا شجاعی، دکتر معصومه رئوفی


> 22 آبان ماه 1397 - دویست و نود و پنجمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر مصطفی علوی مقدم با عنوان «بررسی ارتباط سطح گلوکز خون در هنگام پذیرش بیماران شاکی از درد قفسه سینه قلبی مراجعه کننده به دپارتمان اورژانس با رخداد عارضه‌ی ماژور قلبی» بررسی شده و مورد تصویب  قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر فرزاد عموزاده، متخصص ارتوپدی مرکز با عنوان «ساخت و مشخصه یابی داربست کامپوزیتی برای بازسازی خرد شدگی (عیوب با سایز بحرانی) استخوان های بلند» با حضور مجری طرح و دستیار ایشان آقای دکتر برزنونی بررسی شد و با شرط ارائه مقاله تصویب گردید.

   

⇐ مهمانان:  دکتر شاهین صالحی، دکتر افشین کریم زاده، دکتر فرهاد عصارزادگان


> 1 آبان ماه 1397 - دویست و نود و چهارمین جلسه شورای پژوهشی

 

⇐ مهمانان: دکتر فرهاد عصارزادگان، دکتر فرزاد عموزاده، خانم دکتر مژگان هاشمیه


> 24 مهر ماه 1397 - دویست و نود و سومین جلسه شورای پژوهشی

 

 • گزارش نهایی طرح تحقیقاتی خانم سمیه انیسی، کارشناس ارشد مدیریت خدمات بهداشتی- درمانی با عنوان «رتبه بندی ابعاد خدمات  هتلینگ بیمارستان از دیدگاه بیماران بیمارستان های دولتی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با استفاده از روش تحلیل اهمیت-عملکرد» بررسی شد و تصویب گردید.

 • طرح پژوهشی آقای دکتر سیدامیر شیخ الاسلامی، متخصص هماتولوژی با عنوان "مقایسه اثر بخشی و عوارض جانبی دو  ترکیب دارویی"ناپروکسن و لوراتادین" و" لوراتادین واستامینوفن" بر روی بهبود درد استخوانی ناشی از تزریق PEG G-CSF در بیماران مبتلا به تومورهای توپر تحت شیمی درمانی" با حضور مجری طرح و دستیار ایشان آقای دکتر سیدسعید نورانی مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد.


⇐ مهمانان: آقای حسین فارسی


> 10 مهر ماه 1397 - دویست و نود و دومین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر سیدامیر شیخ الاسلام، فوق تخصص هماتولوژی مرکز با عنوان «بررسی اثر بخشی دو  ترکیب دارویی"ناپروکسن و لوراتادین" و" لوراتادین و استامینوفن" بر روی بهبود درد استخوانی ناشی از تزریق pegfilgrastim در بیماران مبتلا به سرطان مراجعه کننده به مرکز انکولوژی بیمارستان امام حسین تهران» با حضور مجری طرح و دستیار ایشان آقای دکتر سیدسعید نورانی، ارائه شد که با ارائه پیشنهاداتی مقرر گردید در جلسه پژوهشی دیگری مجددا مطرح گردد

⇐ مهمانان: خانم دکتر لیلا صادقی، خانم سمیه انیسی


> 13 شهریور ماه 1397 - دویست و نود و یکمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی خانم دکتر شقایق کامیان، متخصص رادیوتراپی مرکز با عنوان «بررسی  اثر کرم حنا در پیشگیری از درماتیت ناشی از رادیوتراپی در بیماران مبتلا به سرطان پستان» با حضور مجری طرح و دستیار ایشان آقای دکتر منصور لسان، ارائه شد و تصویب گردید.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر احمد رضازاده مافی، متخصص رادیوتراپی، با عنوان «بررسی شاخصه های دموگرافیک، پاتولوژیک، بالینی و میزای بقای عاری از عود و بقای کلی بیماران مبتلا به تومورهای مغزی درمان شده در بخش رادیوتراپی انکولوژی بیمارستان امام حسین (ع) از سال 1387 لغایت 1395» ارائه شده و با پیشنهاداتی مقرر شد که در جلسه دیگری مجددا مورد بررسی قرار بگیرد.

   

⇐ مهمانان: دکتر مژگان هاشمیه، خانم دکتر فرناز تسلیمی، دکتر احمد عامری، دکتر سیدامیر انواری


> 23 مرداد ماه 1397 - دویست و نودمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر علی یعقوبی جویباری، متخصص رادیوتراپی مرکز با عنوان «بررسی ارزش DW-MRI  در پیشگویی پاسخ کامل پاتولوژیک (pCR)پس از درمان نئوادجوانت کمورادیاسیون در بیماران مبتلا به کانسررکتوم مراجعه کننده به بیمارستان امام حسین(ع) از تیر97 تا تیر 98 » با حضور مجری طرح و خانم دکتر فریبا جوزیان همکار طرح، مجددا مورد بررسی قرار گرفت و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

 • طرح تحقیقاتی خانم دکتر ملیحه عرب با عنوان «بررسی  عوارض و مشکلات طولانی مدت جسمی و روانی مبتلایان به کنسرهای ژنیکولوژی درمان شده» مورد بررسی قرار گرفت و با پیشنهاداتی مقرر شد که مجددا در جلسه دیگری مطرح شود.

 • گزارش پیشرفت طرح تحقیقاتی خانم سمیه انیسی با عنوان« رتبه بندی ابعاد خدمات هتلینگ بیمارستان از دیدگاه بیماران بیمارستان های دولتی شهر تهران با استفاده از روش تحلیل اهمیت- عملکرد» بررسی شده و مورد تصویب قرار گرفت.

 

⇐ مهمانان: دکتر لیلا صادقی، دکتر مریم سادات حسینی، دکتر سعید نصیری، دکتر سیدامیر انواری


> 2 مرداد ماه 1397 - دویست و هشتاد و نهمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر علی یعقوبی جویباری، متخصص رادیوتراپی مرکز با عنوان « بررسی ارزش مولتی پارامتریک MRI در پیشگویی pathologic Complete Response(pCR) پس از درمان نئوادجوانت کمورادیاسیون در بیماران مبتلا به کانسررکتوم مراجعه کننده به بیمارستان امام حسین(ع) » با حضور مجری طرح و خانم دکتر فریبا جوزیان همکار طرح، ارائه شد و پس از بررسی مقرر گردید که در جلسه پژوهشی دیگری مجددا ارائه گردد.

 • گزارش نهایی طرح تحقیقاتی خانم دکتر ملیحه عرب با عنوان « معرفی یک مدل تصمیم گیری بالینی جهت تشخیص آپاندیسیت بر مبنای علائم کلینیکی و پاراکلینیکی در افراد مؤنث مراجعه کننده با درد حاد شکم آپاندکتومی شده» ارائه شده و مورد تصویب قرار گرفت.

 

⇐ مهمانان: دکتر مژگان هاشمیه، دکتر لیلا صادقی، دکتر معصومه رئوفی، دکتر شقایق کامیان، دکتر احمد عامری، دکتر آرش محمدی توفیق


> 19 تیر ماه 1397 - دویست و هشتاد و هشتمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • گزارش نهایی طرح تحقیقاتی خانم دکتر الهام معماری، متخصص بیهوشی با عنوان «بررسی اثربخشی روش آرام سازی بنسون بر کاهش اضطراب و  نیاز به داروهای بیهوشی در عمل جراحی آب مروارید» ارائه شده و مورد تصویب قرار گرفت.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر حمیدرضا خیاط کاشانی، استادیار جراحی اعصاب با عنوان «بررسی ارزش پروگنوستیک مارکر های سرمی در تعیین پیش آگهی بیماران با آسیب تروماتیک مغزی مطالعه پایلوت» با حضور مجری طرح و آقای دکتر محسن صادقی نائینی و خانم دکتر مریم عدالت فر همکاران طرح، بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله مورد تصویب قرار گرفت.

 

⇐ مهمانان: دکتر مژگان هاشمیه، آقای دکتر خلیل کملاخ


> 5 تیر ماه 1397 - دویست و هشتاد و هفتمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی با عنوان «بررسی فنوتیپ و عملکرد نوتروفیل ها بعد از تروما در حادثه دیدگان مراجعه کننده به بیمارستان امام حسین (ع)» مجری اول آقای دکتر مصطفی علوی مقدم و مجری دوم طرح آقای دکتر اسماعیل مرتاض بررسی شده و مشروط به ارائه مقاله تصویب گردید.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر شاهین صالحی، استادیار طب ورزشی با عنوان«بررسی مقایسه ای اثر بخشی طب سوزنی و ورزش درمانی در بیماران مبتلا به سندرم تونل کارپ» با حضور مجری طرح بررسی شده و با پیشنهادات زیر و مشروط به ارائه مقاله مورد تصویب قرار گرفت.

⇐ مهمانان: دکتر زهرا حاجی هاشمی، دکتر فرزاد عموزاده


> 8 خرداد ماه 1397 - دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر مرتضی طباطبائی فر، متخصص رادیوتراپی با عنوان «تاثیر داروی اپره پیتانت، برتهوع و استفراغ ناشی ازرژیم های شیمی درمانی Moderately Emetogenic Chemotherapy» با حضور مجری طرح و همکار ایشان خانم دکتر رجب زاده بررسی شده و تصویب گردید.

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر داریوش ابطحی، متخصص بیهوشی با عنوان«بررسی کیفیت کاتتر گذاری شریان رادیال با هدایت سونوگرافی توسط دستیار بیهوشی» با حضور مجری طرح بررسی شده و با پیشنهادات زیر مورد تصویب قرار گرفت.

 • نخستین گزارش پیشرفت طرح پژوهشی آقای دکتر مصطفی علوی مقدم با عنوان «بررسی الگو مقاومت آنتی بیوتیکی بر اساس شباهت ژنتیکی در سویه های اسنیتو باکتر بومانی در نمونه های جدا شده از بیماران بستری و محیط بیمارستانی» ارائه شد و مورد تصویب قرار گرفت.

 

⇐ مهمانان: دکتر مژگان هاشمیه


> 25 اردیبهشت ماه 1397 - دویست و هشتاد و پنجمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی آقای دکتر علی قنبری مطلق، متخصص رادیوتراپی با عنوان «بررسی ارتباط حداکثر دوز اشعه رسیده به بطن چپ و بروز سمیت قلبی در بیماران مبتلا به سرطان پستان چپ» با حضور مجری طرح و همکار ایشان خانم دکتر نازنین رهنما بررسی شده و با انجام اصلاحات زیر تصویب گردید.

 • مقاله آقای دکتر فرهاد عصارزادگان با عنوان « Relationship of Opening CSF Pressure and Visual Field Defect in Idiopathic Intracranial Hypertension» به عنوان گزارش نهایی طرح پژوهشی ابشان باعنوان «بررسی ارتباط بین فشار اولیهCSF  در بیماران مبتلا به پسودوتومور سربری افزایش فشار داخل مغزی  (IIH)و نقایص میدان بینایی» بررسی شده و مورد تصویب قرار گرفت.

 

⇐ مهمانان: دکتر امید حسامی، دکتر حسین علی محمدی، خانم دکتر مژگان هاشمیه


> 4 اردیبهشت ماه 1397 - دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی خانم دکتر ملیحه عرب، فوق تخصص انکولوژی زنان با عنوان « ارزشیابی و نظر خواهی از وضعیت جلسه آموزشی قبل و بعد از توانمندسازی اساتید در اداره گزارش صبحگاهی» بررسی شد و با انجام اصلاحاتی تصویب گردید.

  طرح تحقیقاتی دیگری از خانم دکتر ملیحه عرب، فوق تخصص انکولوژی زنان با عنوان « مقایسه واکنش های التهابی در چهار گروه هیسترکتومی به روش open ولاپاراسکوپی کوتاه مدت و طولانی مدت» بررسی شد و با انجام اصلاحات زیر تصویب گردید.

 

⇐ مهمانان: دکتر قاسمیان، دکتر ابراهیمی، خانم دکتر مصلی نژاد


> 21 فروردین ماه 1397 - دویست و هشتاد و سومین جلسه شورای پژوهشی

 

 • طرح تحقیقاتی خانم دکتر نرجس جعفری، فوق تخصص نورولوژی اطفال با عنوان «بررسی عصبی و تکاملی شیرخواران پره ترم زودرس در میانگین سنی 10-14 ماهگی و مقایسه با گروه کنترل» بررسی شد و با انجام اصلاحاتی تصویب گردید.

 

⇐ مهمانان: دکترحسامی، دکتر  قاسمیان، دکتر طباطبائی، دکتر هاشمیه

تنظیمات قالب